Wycinarki laserowe fiber

O MARCE XTLASER:


Chińska firma Jinan Xintian Technology Co., LTD. specjalizuje się w produkcji laserów od 13 lat pod marką XTLASER. Projektuje, produkuje i sprzedaje profesjonalne lasery dla klientów na całym świecie. Powierzchnia produkcyjna firmy to ponad 40 000 metrów kwadratowych.

Zdolność do dostosowywania każdej instalacji zgodnie z potrzebą klienta to filozofia wyróżniająca XTLASER. Wartością dodaną, jaką XTLASER oferuje swoim klientom, jest pełna modułowość rozwiniętych instalacji, a także wysoki standard technologiczny.

Elastyczność, wydajność i niezawodność umożliwiają XTLASER oferowanie najbardziej kompletnej gamy urządzeń do cięcia laserowego rur na świecie oraz pełną gamę rozwiązań laserowych do spawania i cięcia blach/rur/profili.

XTLASER produkuję maszyny do cięcia laserem światłowodowym dla różnych gałęzi przemysłu. Producent oferuję maszyny do cięcia blach, rur, profili.

XTLASER posiada certyfikaty obowiązujące na całym świecie m.in. ISO 9001, CE, FDA, SGS.

Wycinarki laserowe XTLASER zostały sprzedane do ponad 150 krajów i regionów na całym świecie.Nadrzędnym celem marki XTLASER jest ciągłe podnoszenie poziomu technologii poprzez badania, rozwój, standaryzację zarządzania naukowego oraz doskonałą jakość produktu i nowoczesne koncepcje obsługi klienta. Technologia firmy zdobyła znakomitą reputację na światowym rynku, a wraz z Niemcami, Stanami Zjednoczonymi, Japonią, Wielką Brytanią, Rosją, Malezją i innymi krajami współpracowała ze znanymi firmami, a krajowe instytuty badań laserowych prowadziły długoterminową, przyjazną współpracę.

SERWIS POSPRZEDAŻOWY

PEŁNA OPIEKA I ZAANGAŻOWANIE WOBEC NASZYCH KLIENTÓW.

SERWIS CZĘŚCI ZAMIENNYCH


Nasze części zamienne są zawsze gotowe i dostępne,podobnie jak serwis i posprzedażowa pomoc, aby zapewnić naszym klientom pewność inwestycji na przestrzeni lat.


SERWIS


XTLASER jest prawdziwym partnerem dla swoich klientów. Naszym priorytetem jest budowanie ścisłych relacji z klientem, podnoszenie jakości oferowanych produktów oraz zapewnienie najwyższej wydajności w czasie. Usługi posprzedażowe mają kluczowe znaczenie i przejawiają się także w pomocy i obsłudze technicznej. Nasz serwis wypełnia to zobowiązanie na całym świecie.


SZKOLENIA


Profesjonalizm i kwalifikacje w szkoleniach techników z XTLASER oraz firmy TOP-METAL są niezbędne do przekazywania wiedzy na temat procesu i systemów, niezbędnej do właściwego użytkowania. Jest to dodatkowa wartość dodana, jaką jesteśmy w stanie zapewnić swoim partnerom.

Kontakt

  • TOP-METAL
  • ul. Trakt Św. Wojciecha 223-225
  • 80-017 Gdańsk
info@top-metal.pl +48 58 309 40 40
+48 514 104 418
+48 664 064 242

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ