WhatsApp Image 2020-05-05 at 13.59.29

O producencie

Kesmak Makina

Od 1995 roku firma KESMAK zajmuje się produkcją maszyn taśmowych do cięcia różnego rodzaju stali i innych materiałów wielkogabarytowych.

Kesmak współpracuje z profesjonalnym zespołem inżynieryjnym. Maszyny i urządzenia produkowane są w zakładzie o powierzchni 5000 m2.

Firma posiada Certyfikaty ISO 9001:2000 System Zarządzania Jakością. Wszystkie oferowane produkty są produkowane zgodnie z normami UE i posiadają ważne Certyfikaty CE.

Polityka jakości

Głównym celem firmy jest korzystanie z nowych technologii, w każdym etapie produkcji, aby zwiększyć wydajność i uzyskać jak najlepszy wynik. Firma produkuje wyłącznie przecinarki taśmowe nożycowe i kolumnowe o zakresie cięcia od fi 220 do fi 2000 mm.

Półautomatyczne przecinarki taśmowe KESMAK z zakresem cięcia od 280 mm do 450 mm. Płynna regulacja prędkości taśmy realizowana za pomocą falownika. Podnoszenie-opuszczanie ramienia piły oraz imadło sterowane hydrauliczne. Cena oraz jakość wykonania piły jest na wysokim poziomie w stosunku do konkurencyjnych urządzeń dostępnych na polskim rynku.

W przecinarkach półautomatycznych KESMAK, po włączeniu maszyny, cały cykl cięcia tzn. zamocowanie ciętego materiału w hydraulicznym imadle, włączenie przesuwu taśmy tnącej, opuszczenie ramienia tnącego (szybkość regulowana), zatrzymanie maszyny po wykonanym cięciu, podniesienie ramienia do góry (wysokość uniesienia ramienia regulowana), oraz wyłączenie hydraulicznego imadła, odbywa się automatycznie. Bezpieczeństwo podczas procesu cięcia zapewnia instalacja elektryczna spełniające wszelkie wymogi CE. Maszyna posiada wyłącznik krańcowy zatrzymujący maszynę po skończonym procesie cięcia, wyłącznik awaryjny tzw. „grzybek bezpieczeństwa”, szereg mikro-wyłączników wyłączających maszynę. Masywna, stabilna i dopracowana konstrukcja oraz ramię wykonane z jednolitego odlewu żeliwnego zapewnia maszynie bardzo dużą sztywność i stabilność przy cięciu, co skutkuje precyzją cięcia i długą bezawaryjną pracą. Budowa jak i zastosowanie odpowiedniej taśmy tnącej, umożliwia w pełni wykonywanie wieloseryjnych cięć zarówno profili jak i pełnych detali.

Producent oferuje modele z możliwością cięcia:

  • regularnego pod kątem 90º,
  • cięcia jednostronnego pod kątami 90º, 60º, 45º, 30º,
  • cięcia dwustronnego pod kątami 90º, ±60º, ±45º, ±30º.

Drodzy Klienci, aby dobrać odpowiedni model do Państwa potrzeb zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.

Wyposażenie standardowe

Pozostałe komponenty