Serwisujemy

prasy krawędziowe, gilotyny, lasery

service-man4
Naprawy, zarówno planowane, jak i te wynikające z niespodziewanych awarii to bolączka wszystkich gałęzi przemysłu dlatego stajemy na wysokości zadania i zapewniamy Państwu szybki i kompleksowy serwis.

Od początku naszej działalności na rynku skupiamy się na profesjonalnym wsparciu w zakresie serwisu oraz dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Kierujemy się zasadą „Najwyższa jakość to zadowolenie klienta”, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie.

Wszędzie tam, gdzie ważna jest precyzja wykonania i zachowanie dokładności przy jednoczesnej redukcji czasu i kosztów działania, właściwym krokiem jest wybór naszych usług.

Naprawimy Twoją maszynę​

Specjalizujemy się w naprawach takich urządzeń jak wycinarki laserowe, prasy krawędziowe, gilotyny, przecinarki oraz giętarki wielu producentów. Pomożemy Twojej firmie przy każdej usterce – elektronicznej czy mechanicznej. Posiadamy magazyn części zamiennych oraz wielu dostawców w na całym świecie dzięki czemu cały czas trwania naprawy skrócony jest to możliwego minimum.

Pomożemy w wyborze części zamiennych

Oferujemy sprzedaż oraz pomoc w doborze części zamiennych do wycinarek laserowych – soczewek, głowic tnących, źródeł i wielu innych. Dopasujemy odpowiednie elementy do Twojej maszyny.  W asortymencie posiadamy filtry hydrauliczne ale również profesjonalne narzędzia – wysokiej jakości stemple oraz matryce do pras krawędziowych, ale również spełniające najwyższe standardy noże do gilotyn, a także zawory Hoerbriger. W naszej ofercie znjąna Państwo również narzędzia do urządzeń sterowanych numerycznie, oraz kompletne sterowniki i podzespoły.

Szkolenia to nasza specjalność

Jeśli zastanawiają się Państwo, w jaki sposób można zwiększyć produktywność w swoim zakładzie, zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleń z zakresu obsługi maszyn CNC. Nasi szkoleniowcy to praktycy którzy wskażą najlepsze rozwiązania dla Twojej produkcji.

Stawiamy wyłącznie na doświadczonych specjalistów, którzy bez problemu naprawią wszystkie usterki i doradzą w wątpliwościach. Świetnie rozumiemy, jak istotny jest dla Państwa czas realizacji zlecenia, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej wykonać zleconą pracę. Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług naprawczych i doradczych. Wszystkie prace przeprowadzamy sprawnie i w ustalonym terminie. Dostarczamy części zamienne i narzędzia. Doradzamy w zakresie technologii, służąc naszym Klientom wiedzą merytoryczną oraz praktyczną. Pomagamy w doborze optymalnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb i możliwości Klienta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy specjalne pakiety „Smart Service Pack” dla maszyn wielu producentów zakupionych poza naszą firmą. W celu otrzymania odpowiednio dostosowanej oferty zachęcamy do kontaktu z Działem Serwisu.