O producencie

XT Laser

W 2004 r. chińska firma Jinan Xintian Technology Co., Ltd stworzyła markę XT LASER, pod którą produkuje szeroki wachlarz wysokiej jakości maszyn CNC do cięcia, znakowania oraz spawania w technologii światłowodowej.

Od tamtego czasu marka XT LASER stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku azjatyckim, a od 2010 r. z powodzeniem weszła na rynek europejski i amerykański, pozyskując coraz to więcej dystrybutorów i oddanych klientów marki.

Producent nie ustaje w doskonaleniu swoich urządzeń, wykorzystując najnowsze technologie pozwalające sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom produkcyjnym.

Profesjonalne zaplecze w postaci hali produkcyjnej o powierzchni 40 000m2, prężnie rozwijającemu się działowi badawczo-rozwojowemu oraz dużej kadry techników, gwarantuje klientom XT LASER pozyskanie najlepszej dostępnej technologii, terminowość dostaw i szybką pomoc serwisową.

XT LASER posiada certyfikaty obowiązujące na całym świecie m.in. ISO 9001, CE, FDA, SGS.

Nowoczesny system mobilnego spawania laserowego marki XT LASER wykorzystuje szeroki zakres mocy lasera światłowodowego. W połączeniu z ręczną głowicą, umożliwia niezwykle wydajne i efektywne spawania przestrzenne nawet najbardziej skomplikowanych detali.

Technologia spawania laserowego dedykowana jest przede wszystkim do precyzyjnej obróbki cienkościennych materiałów w produkcji przemysłowej, gdzie liczy się wydajność, ekonomia i szybkość pracy.

Spawarki laserowe XT LASER wykorzystują metodę precyzyjnego spawania punktowego bez przetopień, jam skurczowych i wag połączeniowych.

Główne zalety spawarki laserowej:

Dostępne moce spawarek:
1KW / 1,5KW

Podstawowe parametry spawarek

Moc lasera: 1kW / 1,5kW
Typ głowicy: STANDARD lub WOBBLE (opcja)
Chłodzenie: Agregat wodny
Długość fali lasera: 1080nm ±5
Długość kabla światłowodu: 8m
Średnica plamki spawającej: 1.5/1.8/2mm
Zasilanie: 220±20% V AC、50/60Hz(1KW), 380±20% V AC、50/60Hz(1.5KW)
Całkowity pobór mocy: 7,5kW (dla lasera o mocy 1kW), 8,5kW (dla lasera o mocy 1,5kW)
Waga urządzenia: 250 kg

Podstawowe parametry spawarek

Firma RAYCUS produkuje jedne z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie źródeł światłowodowych na świecie. Rezonator przede wszystkim charakteryzuje się wytrzymałością oraz wydajnym systemem zasilania przemysłowego

Cechy