O producencie

ADH MACHINE TOOL

Firma ANHUI DONGHAI YUXIANG IMPORT&EXPORT CO., LTD (marka: ADH) została założona w marcu 2002 r.
ADH MACHINE TOOL jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w produkcji pras krawędziowych, gilotyn hydraulicznych, walcarek do blach, spawarek oraz wycinarek laserowych typu fiber.
Profesjonalne zaplecze w postaci dużej powierzchni hal produkcyjnych, prężnie rozwijające się działy badawczo-rozwojowe oraz stale powiększająca się kadra techników dostępnych 24h, gwarantuje klientom ADH pozyskanie najlepszej dostępnej technologii, terminowość dostaw i szybką pomoc serwisową.

Globalna sieć sprzedaży obejmuje ponad 120 krajów.
Producent rok rocznie otrzymuje szereg nagród za postępy w nauce i technologi. Posiada 57 patentów, w tym 11 patentów na innowacyjność swoich produktów.

Nowoczesny system mobilnego spawania laserowego marki ADH MACHINE TOOL (ADH) wykorzystuje szeroki zakres mocy lasera światłowodowego. W połączeniu z ręczną głowicą, umożliwia niezwykle wydajne i efektywne spawania przestrzenne nawet najbardziej skomplikowanych detali.

Technologia spawania laserowego dedykowana jest przede wszystkim do precyzyjnej obróbki cienkościennych materiałów w produkcji przemysłowej, gdzie liczy się wydajność, ekonomia i szybkość pracy.

Spawarki laserowe ADH wykorzystują metodę precyzyjnego spawania punktowego bez przetopień, jam skurczowych i wad połączeniowych.

Główne zalety spawarki laserowej:

Dostępne moce spawarek:
1KW / 1,5KW / 2KW

Źródło laserowe RAYCUS

Firma RAYCUS produkuje  jedne z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie źródeł FIBER na świecie. Rezonator przede wszystkim charakteryzuje się wytrzymałością oraz wydajnym systemem zasilania przemysłowego

Cechy