O producencie

ADH MACHINE TOOL

Firma ANHUI DONGHAI YUXIANG IMPORT&EXPORT CO., LTD (marka: ADH) została założona w marcu 2002 r.

ADH MACHINE TOOL jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w produkcji pras krawędziowych, gilotyn hydraulicznych, walcarek do blach, spawarek oraz wycinarek laserowych typu fiber.
Profesjonalne zaplecze w postaci dużej powierzchni hal produkcyjnych, prężnie rozwijające się działy badawczo-rozwojowe oraz stale powiększająca się kadra techników dostępnych 24h, gwarantuje klientom ADH pozyskanie najlepszej dostępnej technologii, terminowość dostaw i szybką pomoc serwisową.

Globalna sieć sprzedaży obejmuje ponad 120 krajów.
Producent rok rocznie otrzymuje szereg nagród za postępy w nauce i technologi. Posiada 57 patentów, w tym 11 patentów na innowacyjność swoich produktów.

Innowacyjny laser o podwójnym zastosowaniu do cięcia blach oraz rur i profili.

Dzięki wykorzystaniu dwóch technik cięcia w jednym, kompaktowym urządzeniu zyskano oszczędność czasu, nakładu finansowego oraz przestrzeni na hali produkcyjnej.
Wycinarki typu COMBO to idealny wybór dla firm świadczących usługi cięcia różnorodnych materiałów tj. stali konstrukcyjnej, nierdzewnej lub wysoko refleksyjnej miedzi czy aluminium.

Dodatkowo zwiększono jakość cięcia dzięki adaptacyjnej optyce do automatycznego zarządzania ogniskową (AUTOFOCUS).

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA W TECHNOLOGII ŚWIATŁOWODOWEJ


Najszybsza, dostępna na rynku technologia do cięcia cienkich blach. Maksymalne przyśpieszenie i prędkość przejazdu uzyskiwane jest poprzez wydajne serwomotory.

System FLY-CUT do bardzo szybkiego wycinania elementów okrągłych i równobocznych. Efekt uzyskiwany dzięki cięciu bez przebicia materiału i drogi wejścia oraz dzięki wyłączeniu wiązki lasera na czas przejazdu między elementami.

Cenione przez klientów na całym świecie za stabilność, niezawodność systemu cięcia i sterowania oraz za najlepszy stosunek jakości do ceny.

System gwarantuje doskonałe osiągi pod względem przyśpieszenia i prędkości, zapewniając wysoką precyzję na całym obszarze roboczym.

W niezwykle atrakcyjnej cenie otrzymujesz stabilną konstrukcję, prosty w obsłudze sterownik i komponenty od światowych liderów systemów cięcia laserowego.

Możemy zaproponować trzy rodzaje źródła, w zależności od potrzeb produkcyjnych klienta. Jeśli znaczna część twojej produkcji opiera się na cięciu blach ze stali nierdzewnej, węglowej, galwanizowanej lub manganowej polecamy źródła RAYCUS lub IPG Photonics.


Natomiast jeśli 30% i więcej produkcji stanowi cięcie stali odblaskowej tj. aluminium, miedź, mosiądz itp, zalecamy wybór źródła od nLIGHT.

Dostępne moce źródła:
Od 1kW do 6kW

Podstawowe parametry wycinarki

ModelULET-3015
Obszar roboczy stołu 3000x1500 mm
Typ stołu Wymienny
Dodatkowy uchwyt obrotowy do cięcia rur i profili TAK
Typ uchwytu Elektryczny
Maksymalna długość wsadowa 6000 mm
Zakres cięcia rur: ⌀20-220 mm
Zakres cięcia profili 20x20 - 150x150 mm
Maksymalna waga obrabianych rur/profili 150 kg

MOŻEMY ZAPROPONOWAĆ RÓWNIEŻ INNE WYMIARY STOŁÓW:
4000×2000 mm
6000×2000 mm

Drodzy Klienci, aby dobrać odpowiedni model do Państwa potrzeb zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.

Głowice laserowe

W Swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje głowic laserowych 2D: marki RAYTOOLS (Szwajcaria), oraz marki PRECITEC (Niemcy) . Odpowiednio dobrana głowica gwarantuje obróbkę z zachowaniem wysokiej dynamiki, precyzji i prędkości procesu cięcia.

Każda oferowana przez nas głowica laserowa posiada w standardzie funkcję AUTOFOCUS. Funkcja ta ma za zadanie automatycznego dostosowania punktu ogniskowania, w celu uzyskania możliwie najlepszego efektu cięcia różnych grubości blach stalowych.
Dzięki funkcji AUTOFOCUS krawędzie po cięciu są zawsze idealne, a nierówności na powierzchni nie wpływają na finalny wygląd obrabianego detalu.

 

 

Głowice 2D marki RAYTOOLS to doskonały stosunek jakości do ceny. Wysoka prędkość cięcia przy zachowaniu najlepszej jakości, szybka i łatwa zmiana soczewki ochronnej, stała kontrola temperatury, funkcja AUTOFOCUS i dodatkowa soczewka ochronna w jednostce kolimatora to niewątpliwie największe zalety głowic tego producenta.

Głowice laserowe RAYTOOLS najlepiej sprawdzają się dla wycinarek z rezonatorem o mocy nie większej niż 6kW. Każdorazowo dobieramy odpowiedni model głowicy dla indywidualnych potrzeb klienta.

STANDARD

OPCJA

Głowica tnąca PRECITEC LightCutter 2.0 

Głowica laserowa 2D PRECITEC LightCutter 2.0 została specjalnie zaprojektowana tak, aby zapewnić każdorazowo wysoką jakość i powtarzalność procesu cięcia, bez względu na grubość obrabianego materiału.

Rozwiązania technologiczne zastosowane w głowicy PRECITEC zapewniają maksymalną żywotność materiałów eksploatacyjnych, a umieszczenie pionowe przewodu światłowodowego z głowicą, za pomocą specjalnego złącza pozwoliła całkowicie wyeliminować z konstrukcji głowicy lustra odbijającego wiązkę lasera.

Głowica posiada najwyższy, trójstopniowy system zabezpieczenia światłowodu: dwa szkła ochronne oraz osłona filtracyjna zabezpieczająca przed dostaniem się zanieczyszczeń mechanicznych.

PRECITEC posiada również funkcję automatycznej regulacji wiązki tj. AUTOFOCUS.
Dodatkowo głowica została wyposażona w sensor, który przez cały czas pracy kontroluje wysokość głowicy nad materiałem w czasie rzeczywistym, oraz zatrzymuje pracę maszyny w przypadku wykrycia kolizji głowicy z materiałem.

Oprogramowanie Cypcut / TubePro

Prosty w obsłudze i uniwersalny kontroler cięcia laserowego. Program posiada funkcje wczytywania gotowych rysunków, projektowania bezpośrednio z pozycji sterownika oraz przygotowania całego procesu produkcji. Program CypCUT jest przeznaczony do obsługi cięcia blach, natomiast TubePro do cięcia profili.

Podstawowe funkcje sterownika: