O producencie

ADH MACHINE TOOL

Firma ANHUI DONGHAI YUXIANG IMPORT&EXPORT CO., LTD (marka: ADH) została założona w marcu 2002 r.
ADH MACHINE TOOL jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w produkcji pras krawędziowych, gilotyn hydraulicznych, walcarek do blach, spawarek oraz wycinarek laserowych typu fiber.

Profesjonalne zaplecze w postaci dużej powierzchni hal produkcyjnych, prężnie rozwijające się działy badawczo-rozwojowe oraz stale powiększająca się kadra techników dostępnych 24h, gwarantuje klientom ADH pozyskanie najlepszej dostępnej technologii, terminowość dostaw i szybką pomoc serwisową.

Globalna sieć sprzedaży obejmuje ponad 120 krajów.
Producent rok rocznie otrzymuje szereg nagród za postępy w nauce i technologi. Posiada 57 patentów, w tym 11 patentów na innowacyjność swoich produktów.

Wycinarki laserowe fiber marki ADH MACHINE TOOL (ADH) to urządzenia przemysłowe przeznaczone do profesjonalnej obróbki blach stalowych. Wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka precyzja, idealna linia cięcia i powtarzalność procesu.

Wykorzystanie najnowszych technologii w wycinarkach laserowych ADH zapewnia użytkownikowi pełne bezpieczeństwo pracy, dzięki zabudowanej konstrukcji urządzenia, zoptymalizowanie czasu produkcji przez zastosowanie podwójnego stołu wymiennego,
a wyposażenie maszyny w najwyższej klasy komponenty takie jak głowica laserowa, rezonator, serwo silniki, liniały, elektrykę, stabilny sterownik itd., pozwala cieszyć się długą i bezawaryjną pracą urządzenia.

Dopracowana w najmniejszych szczegółach konstrukcja wycinarki ADH została zaprojektowana tak, aby wszelkie drgania wewnętrzne zostały przez nią absorbowane, przyczyniając się do stabilnego
i idealnego prowadzenia wiązki laserowej.

Aby zapewnić pełną stabilność pracy, przy zachowaniu szerokiej gamy funkcjonalności producent wyposażył wycinarki w znane
i cenione w branży obróbki stali oprogramowanie CypCut 2000s
z funkcją automatycznego nestingu -automatyczne rozmieszczenie projektu na arkuszu, w taki sposób aby uzyskać jak najmniejszy odpad. Sterownik CypCut 2000s posiada funkcje wczytywania gotowych rysunków, projektowania bezpośrednio z pozycji sterownika oraz przygotowania całego procesu produkcji.

3_lata_gwarancji1

Cenione przez klientów na całym świecie za stabilność, niezawodność systemu cięcia i sterowania oraz za najlepszy stosunek jakości do ceny.

System gwarantuje doskonałe osiągi pod względem przyspieszenia i prędkości, zapewniając wysoką precyzję na całym obszarze roboczym.

W niezwykle atrakcyjnej cenie otrzymujesz stabilną konstrukcję, prosty w obsłudze sterownik i komponenty od światowych liderów systemów cięcia laserowego.

Możemy zaproponować trzy rodzaje źródła, w zależności od potrzeb produkcyjnych klienta. Jeśli znaczna część twojej produkcji opiera się na cięciu blach ze stali nierdzewnej, węglowej, galwanizowanej lub manganowej polecamy źródła RAYCUS lub IPG Photonics.

Natomiast jeśli 30% i więcej produkcji stanowi cięcie stali odblaskowej tj. aluminium, miedź, mosiądz itp, zalecamy wybór źródła od nLIGHT.

Dostępne moce źródła:
Od 1kW do 20kW

Dostępne modele

ModelWymiar stołu
ULE-3015 stół wymienny o wymiarach 3000x1500 mm
ULE-4015 stół wymienny o wymiarach 4000x1500 mm
ULE-4020 stół wymienny o wymiarach 4000x2000 mm
ULE-6020 stół wymienny o wymiarach 6000x2500 mm
ULE-6025 stół wymienny o wymiarach 6000x2500 mm
ULE-8025 stół wymienny o wymiarach 8000x2500 mm

Drodzy Klienci, aby dobrać odpowiedni model do Państwa potrzeb zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym.

Głowice laserowe

W Swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje głowic laserowych 2D: marki RAYTOOLS (Szwajcaria) do źródeł o maksymalnej mocy 8kW, oraz marki PRECITEC (Niemcy) do źródeł o dużej mocy do 30kW. Odpowiednio dobrana głowica gwarantuje obróbkę z zachowaniem wysokiej dynamiki, precyzji i prędkości procesu cięcia.

Każda oferowana przez nas głowica laserowa posiada w standardzie funkcję AUTOFOCUS. Funkcja ta ma za zadanie automatycznego dostosowania punktu ogniskowania, w celu uzyskania możliwie najlepszego efektu cięcia różnych grubości blach stalowych.
Dzięki funkcji AUTOFOCUS krawędzie po cięciu są zawsze idealne, a nierówności na powierzchni nie wpływają na finalny wygląd obrabianego detal

Głowice 2D marki RAYTOOLS to doskonały stosunek jakości do ceny. Wysoka prędkość cięcia przy zachowaniu najlepszej jakości, szybka i łatwa zmiana soczewki ochronnej, stała kontrola temperatury, funkcja AUTOFOCUS i dodatkowa soczewka ochronna w jednostce kolimatora to niewątpliwie największe zalety głowic tego producenta.

Głowice laserowe RAYTOOLS najlepiej sprawdzają się dla wycinarek z rezonatorem o mocy nie większej niż 6kW. Każdorazowo dobieramy odpowiedni model głowicy dla indywidualnych potrzeb klienta.

WhatsApp Image 2020-04-23 at 09.18.22

Głowica laserowa 2D PRECITEC PROCUTTER 2.0 została specjalnie zaprojektowana dla źródeł o dużej mocy, tak aby zapewnić każdorazowo wysoką jakość i powtarzalność procesu cięcia, bez względu na grubość obrabianego materiału.

Rozwiązania technologiczne zastosowane w głowicy PRECITEC zapewniają maksymalną żywotność materiałów eksploatacyjnych, a umieszczenie pionowe przewodu światłowodowego z głowicą, za pomocą specjalnego złącza pozwoliła całkowicie wyeliminować z konstrukcji głowicy lustra odbijającego wiązkę lasera.


Głowica posiada najwyższy, trójstopniowy system zabezpieczenia światłowodu: dwa szkła ochronne oraz osłona filtracyjna zabezpieczająca przed dostaniem się zanieczyszczeń mechanicznych.


PRECITEC posiada również funkcję automatycznej regulacji wiązki tj. AUTOFOCUS.
Dodatkowo głowica została wyposażona w sensor, który przez cały czas pracy kontroluje wysokość głowicy nad materiałem w czasie rzeczywistym, oraz zatrzymuje pracę maszyny w przypadku wykrycia kolizji głowicy z materiałem.

Oprogramowanie Cypcut 2000s

Prosty w obsłudze i uniwersalny kontroler cięcia laserowego. Program posiada funkcje wczytywania gotowych rysunków, projektowania bezpośrednio z pozycji sterownika oraz przygotowania całego procesu produkcji.

Podstawowe funkcje sterownika: