O producencie

ADH MACHINE TOOL

Firma ANHUI DONGHAI YUXIANG IMPORT&EXPORT CO., LTD (marka: ADH) została założona w marcu 2002 r.

ADH MACHINE TOOL jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w produkcji pras krawędziowych, gilotyn hydraulicznych, walcarek do blach, spawarek oraz wycinarek laserowych typu fiber.
Profesjonalne zaplecze w postaci dużej powierzchni hal produkcyjnych, prężnie rozwijające się działy badawczo-rozwojowe oraz stale powiększająca się kadra techników dostępnych 24h, gwarantuje klientom ADH pozyskanie najlepszej dostępnej technologii, terminowość dostaw i szybką pomoc serwisową.

Globalna sieć sprzedaży obejmuje ponad 120 krajów.
Producent rok rocznie otrzymuje szereg nagród za postępy w nauce i technologi. Posiada 57 patentów, w tym 11 patentów na innowacyjność swoich produktów.

Wychodząc na przeciw nowym trendom technologicznym i zapotrzebowaniu rynku, marka ADH MACHINE TOOL (ADH) zaprojektowała  i wyprodukowała nowoczesny system do laserowego cięcia rur i profili.

Wycinarka laserowa do rur i profili ADH jest przede wszystkim dedykowana dla użytkowników ceniących sobie różnorodność zastosowania i maksymalną optymalizację procesów produkcyjnych. Zastosowanie elastycznego, uniwersalnego mocowania pozwala zaoszczędzić czas na każdorazowe przezbrajanie mocowania przy zmianie kształtów obrabianego materiału.

Wycinarka umożliwia obróbkę zarówno rur okrągłych jak i owalnych, a także profili kwadratowych, prostokątnych oraz profili otwartych.

Wysoko precyzyjny system napędowy zapewnia wycinarce duże przyśpieszenia, a pozostałe komponenty takie jak głowica laserowa, rezonator, serwo silniki, liniały, elektryka, stabilny sterownik itd., pozwala cieszyć się długą i bezawaryjną pracą urządzenia.

Aby zapewnić pełną stabilność pracy, przy zachowaniu szerokiej gamy funkcjonalności producent wyposażył wycinarki w znane i cenione w branży obróbki rur oprogramowanie TubePRO. Sterownik posiada funkcje wczytywania gotowych rysunków, projektowania bezpośrednio z pozycji sterownika oraz przygotowania całego procesu produkcji.

Cenione przez klientów na całym świecie za stabilność, niezawodność systemu cięcia i sterowania oraz za najlepszy stosunek jakości do ceny.

System gwarantuje doskonałe osiągi pod względem przyspieszenia i prędkości, zapewniając wysoką precyzję na całym obszarze roboczym.

W niezwykle atrakcyjnej cenie otrzymujesz stabilną konstrukcję, prosty w obsłudze sterownik i komponenty od światowych liderów systemów cięcia laserowego.


Dostępne moce źródła laserowego: od 1kW do 3kW


Możemy zaproponować trzy rodzaje źródła, w zależności od potrzeb produkcyjnych klienta. Jeśli znaczna część twojej produkcji opiera się na cięciu blach ze stali nierdzewnej, węglowej, galwanizowanej lub manganowej polecamy źródła RAYCUS lub IPG Photonics.


Natomiast jeśli 30% i więcej produkcji stanowi cięcie stali odblaskowej tj. aluminium, miedź, mosiądz itp, zalecamy wybór źródła od nLIGHT.

Dostępny model

ModelDługość wsadowaWymiar rury/profiluMaks. obciążenie
ADH-FPC6220 6000 mm Ø 20 - Ø 220 mm 170kg / 30kg/m

Drodzy Klienci, aby dobrać odpowiedni model do Państwa potrzeb zapraszamy do kontaktu Działem Handlowym.

Głowice laserowe

W Swojej ofercie posiadamy dwa rodzaje głowic laserowych 2D: marki RAYTOOLS (Szwajcaria), oraz marki PRECITEC (Niemcy) Odpowiednio dobrana głowica gwarantuje obróbkę z zachowaniem wysokiej dynamiki, precyzji i prędkości procesu cięcia.

Każda oferowana przez nas głowica laserowa posiada w standardzie funkcję AUTOFOCUS. Funkcja ta ma za zadanie automatycznego dostosowania punktu ogniskowania, w celu uzyskania możliwie najlepszego efektu cięcia różnych grubości blach stalowych.
Dzięki funkcji AUTOFOCUS krawędzie po cięciu są zawsze idealne, a nierówności na powierzchni nie wpływają na finalny wygląd obrabianego detalu.

Głowica laserowa RAYTOOLS AUTOFOCUS seria BM111TC 

Głowica wyprodukowana w Szwajcarii, przeznaczona do wycinarek laserowych w technologii światłowodowej, do cięcia rur i profili, o mocy do 3kW.

Specjalistyczna pyłoszczelna obudowa zapobiega zanieczyszczeniu soczewki kolimacyjnej co zdecydowanie zwiększa żywotność soczewki i tym samym przekłada się na precyzję i wydajność wiązki laserowej.

Głowica wyposażona jest w dodatkowe górne szkło ochronne do zespołu kolimacyjnego. Dodatkowo dolna konstrukcja szkła ochronnego posiada osłonę przeciwpyłową.

Podwójna konstrukcja zabezpieczająca znacznie zwiększa prostotę użytkowania podczas wymiany optyki głowicy laserowej, a ryzyko zanieczyszczenia soczewki zostały możliwie jak najbardziej zminimalizowane.

 

STANDARD

OPCJA

Głowica tnąca PRECITEC LightCutter 2.0 

Głowica laserowa 2D PRECITEC LightCutter 2.0 została specjalnie zaprojektowana tak, aby zapewnić każdorazowo wysoką jakość i powtarzalność procesu cięcia, bez względu na grubość obrabianego materiału.

Rozwiązania technologiczne zastosowane w głowicy PRECITEC zapewniają maksymalną żywotność materiałów eksploatacyjnych, a umieszczenie pionowe przewodu światłowodowego z głowicą, za pomocą specjalnego złącza pozwoliła całkowicie wyeliminować z konstrukcji głowicy lustra odbijającego wiązkę lasera.

Głowica posiada najwyższy, trójstopniowy system zabezpieczenia światłowodu: dwa szkła ochronne oraz osłona filtracyjna zabezpieczająca przed dostaniem się zanieczyszczeń mechanicznych.

PRECITEC posiada również funkcję automatycznej regulacji wiązki tj. AUTOFOCUS.
Dodatkowo głowica została wyposażona w sensor, który przez cały czas pracy kontroluje wysokość głowicy nad materiałem w czasie rzeczywistym, oraz zatrzymuje pracę maszyny w przypadku wykrycia kolizji głowicy z materiałem.

Oprogramowanie TubePro

Prosty w obsłudze i uniwersalny kontroler cięcia laserowego. Program posiada funkcje wczytywania gotowych rysunków, projektowania bezpośrednio z pozycji sterownika oraz przygotowania całego procesu produkcji.

Podstawowe funkcje sterownika

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY RÓWNIEŻ MODEL WYCINARKI W WERSJI „PRO” Z AUTOMATYCZNYM SYSTEMEM ZAŁADUNKOWYM, DOPASOWANYM DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB KLIENTA.